Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia
|
1 marca 2020r. rozpocznie działalność Rada Seniorów Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej
25 lutego 2020r. do Prezesa Stowarzyszenia "Dla Równości" dotarł e-mail następującej treści: Dzień dobry Pani Mirko, Z wielką przyjemnością zapraszam Panią do Instytutowej Rady Seniorów. Mam nadzieję, ze przyjmie Pani moje zaproszenie. P.S. Pracujemy głównie zdalnie, wiec wizyta w Warszawie przy powołaniu rady nie będzie konieczna, ale oczywiście serdecznie zapraszamy. Z pozdrowieniami Marzena Rudnicka Prezes Zarządu Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej ul. Wilanowska 14 lok. 51 (Powiśle) 00-422 Warszawa
tel.: +48 509 586 510
Do listu dołączono nominację (kliknij by powiększyć): Pobierz pdf. ![]() Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej Ogólne zasady działania Instytutowa Rada Starszych (IRS) Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej jest ciałem opiniodawczym i doradczym Instytutu w bieżącej działalności statutowej, w szczególności w sprawach związanych z obszarem wspierania rozwoju rynku usług publicznych i komercyjnych wychodzących naprzeciw potrzebom konsumentów 60+ a także całego społeczeństwa w wyniku zmian demograficznych. Instytutowa Rada Starszych to grupa ekspercka, w skład której wchodzą liderzy środowisk senioralnych z kraju i zza granicy oraz inne osoby szczególnie obecne w tym środowisku lub dla niego zasłużone. Rada działa na podstawie uchwały Zarządu Instytutu stanowiącej o powołaniu Rady oraz zawierającej Regulamin Instytutowej Rady Starszych. Ideą Instytutowej Rady Starszych jest stworzenie przestrzeni do faktycznej reprezentacji środowisk senioralnych w procesie tworzenia rozwiązań rekomendowanych lub dedykowanych osobom po 60-tym r.ż. W myśl zasady „Nic o nas bez nas” Instytut zaprosił wybitne osoby reprezentujące ponad dziewięciomilionowe środowisko do czynnego zabierania głosu w imieniu osób starszych, aby mogły one realnie wpływać na proponowane przez Instytut rozwiązania w kontekście dopasowania ich do potrzeb środowiska, które reprezentują. Zadaniem Instytutowej Rady Starszych jest wsparcie Zarządu Instytutu w zakresie realizacji zadań statutowych Instytutu, poprzez: · Bieżące opiniowanie przekazywanych w trybie roboczym zagadnień do konsultacji · Bieżące przekazywanie Instytutowi informacji ze środowisk, które reprezentuje IRS · Promowanie działań Instytutu · Aktywny udział w tworzeniu merytorycznej części Kongresu Gospodarki Senioralnej w części dotyczącej reprezentacji głosu środowisk senioralnych · Udział w doborze uczestników spotkań takich jak Kongres Gospodarki Senioralnej pod kątem właściwej reprezentacji środowisk senioralnych · Podejmowaniu uchwał w sprawie działań, jakie Rada zamierza realizować wspólnie z Instytutem. · opiniowanie działań Instytutu w zakresie przyznawania nagród dla osób i instytucji wyróżniających się w realizacji statutowych celów Fundacji, · wspieranie działalności służącej upowszechnianiu i ochronie praw seniora W skład Instytutowej Rady Starszych wchodzi do 10 osób powoływanych przez Zarząd Instytutu w drodze decyzji. Zarząd Rady powoływany jest przez Członków Rady zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie IRS. Podstawowym miejscem spotkań IRS jest siedziba Instytutu. Rada dopuszcza formy konsultacji drogą poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej oraz telefoniczną a także w postaci videokonferencji. Instytutowa Rada Starszych rozpoczyna działalność z dniem 1 marca 2020 roku.
REGULAMIN INSTYTUTOWEJ RADY STARSZYCH KRAJOWEGO INSTYTUTU GOSPODARKI SENIORALNEJ
Rozdział I Postanowienia ogólne §1 Instytutowa Rada Starszych(IRS) Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej (KIGS) została powołana przez Zarząd Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej w drodze uchwały oraz działa na podstawie niniejszego Regulaminu. §2 1. Instytutowa Rada Starszych ma charakter inicjujący, opiniodawczy i doradczy w zakresie rozwiązań związanych z gospodarką senioralną i nie jest organem sprawującym zarząd lub nadzór w KIGS. 2. Instytutowa Rada Starszych jest uprawniona do zajmowania stanowiska we wszystkich sprawach związanych z gospodarką senioralną w zakresie statutowych działań Instytutu. 3. W szczególności Instytutowa Rada Starszych: 1)Wydaje opinie o potrzebach seniorów jako uczestników życia społecznego w tym z perspektywy praw obywatelskich, praw konsumentów oraz poszanowania z uwagi na wiek (zapobieganie ageizmowi). 2)Wydaje opinię na temat produktów i usług komercyjnych i niekomercyjnych oraz innych rozwiązań związanych z gospodarką senioralną w szczególności pod kątem zgodności z potrzebami odbiorców 60+, ich bezpieczeństwem konsumenckim, zasadnością potrzeb nabywania oraz poziomem rozumienia i możliwości korzystania z oferty. 3)Stanowi głos doradczy w sprawie rozwiązań związanych ze srebrną gospodarką takich jak mieszkalnictwo, transport, komunikacja, dostępność. 4)Ma prawo reprezentować Instytut w środowisku senioralnym w obszarze gospodarki senioralnej 5)Przekazuje ważne informację z środowiska senioralnego do Instytutu, oraz z Instytut do środowiska senioralnego. §3 W posiedzeniach Instytutowej Rada Starszych uczestniczą, poza członkami IRS przedstawiciele Zarządu i Rady Fundacji, a także inne osoby zaproszone przez przewodniczącego IRS. Rozdział II Członkowie Instytutowej Rady Starszych §4 1.Instytutowa Rada Starszych składa się z 5 do 10 członków; 2.Członkowie Instytutowej Rady Starszych są wybierani przez Zarząd Fundacji, na podstawie decyzji; 3.W skład Rady wchodzą osoby wyróżniające się̨ wiedzą i praktycznym dorobkiem w sferze objętej działalnością̨ Instytutu, opisanej w celach KIGS; 4.Przedstawiciele Zarządu i Rady Fundacji nie są̨ zaliczani do liczby osób określonej w § 4 ust.1. Uczestniczą w posiedzeniach Rady bez prawa głosu.
§5 Członkowie Instytutowej Rady Starszych są̨ obowiązani do nieujawniania uzyskanych informacji, stanowiących tajemnicę Instytutu w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, pod rygorem odpowiedzialności za szkodę̨ wyrządzoną̨ jej złamaniem. Rozdział III Organizacja wewnętrzna i tryb pracy Instytutowej Rady Starszych §6 1. Instytutowa Rada Starszych w głosowaniu tajnym wybiera spośród siebie przewodniczącego i dwóch wiceprzewodniczących, którzy sprawują tę funkcję przez okres trzech lat. 2. Przewodniczący i wiceprzewodniczący mogą zrezygnować z pełnienia tej funkcji na piśmie, składając rezygnację Zarządowi KIGS. 2. Przewodniczący i wiceprzewodniczący mogą zostać odwołani z pełnienia tej funkcji w drodze decyzji co najmniej sześciu osób z pozostałych wszystkich członków Rady (w tym przewodniczący i wiceprzewodniczący). W przypadku odwołania przewodniczącego Rady, co najmniej jeden z wiceprzewodniczących zwołuje w terminie 14 dni roboczych posiedzenie Rady, aby w głosowaniu dokonać wyboru kolejnego przewodniczącego. W przypadku odwołania wiceprzewodniczącego, przewodniczący ma obowiązek zwołania Rady w trybie opisanym powyżej. §7 1.Funkcję sekretarza Instytutowej Rady Starszych pełni osoba wskazane przez Prezesa Zarządu i zatwierdzona przez Przewodniczącego Rady. 2. Zadania sekretarza obejmują w szczególności powiadamianie członków Rady o terminach i porządku dziennym posiedzeń, udostępnianie im dokumentów i materiałów dotyczących porządku obrad oraz zapewnienie technicznej obsługi posiedzeń Rady i jej komisji, w tym sporządzanie protokołów obrad. §8 1. Instytutowa Rada Starszych w ramach swych uprawnień może powoływać zespoły lub komisje dla zbadania określonych spraw merytorycznych celem przygotowania stanowiska Rady. 2. Przewodniczący Instytutowej Rady Starszych – z własnej inicjatywy lub na wniosek członków Rady – może powoływać rzeczoznawców, referentów i koreferentów dla opracowania i przedstawienia Radzie opinii dotyczących poszczególnych zagadnień będących przedmiotem obrad. Jeżeli angażowanie tych osób wiązać się będzie z kosztami dla KIGS, Przewodniczący jest zobowiązany każdorazowo otrzymać na piśmie zgodę zarządu KIGS na poniesienie tych kosztów. §9 1.Posiedzenia Instytutowej Rady Starszych powinny odbywać się̨ nie rzadziej niż …………….razy w roku. 2. Posiedzenia Rady zwołuje Przewodniczący w wybranym przez siebie terminie: 1) w miarę̨ napływu spraw wymienionych w § 2, 2) na wniosek Zarządu i Rady Fundacji. 3) na wniosek co najmniej 1/3 liczby członków Rady.
§ 10 1. Porządek dzienny posiedzeń ustala Przewodniczący Instytutowej Rady Starszych w porozumieniu z Zarządem Fundacji. 2. Członkowie Instytutowej Rady Starszych powinni być powiadomieni o posiedzeniu i porządku obrad co najmniej na 14 dni przed terminem posiedzenia. 3. Członkowie Instytutowej Rada Starszych powinni otrzymać materiały dotyczące spraw wymagających stanowiska Instytutowej Rady Starszych nie później niż 14 dni przed posiedzeniem. § 11 1. Pracami Instytutowej Rady Starszych kieruje jej Przewodniczący, a w razie jego nieobecności – jego Zastępcy. 2. Do prawomocności uchwał niezbędna jest obecność co najmniej połowy członków Rady, w tym Przewodniczącego lub jednego z jego Zastępców. 3. Uchwały zapadają̨ zwykłą większością̨ głosów w głosowaniu jawnym. Przewodniczący Rady może jednak zarządzić głosowanie tajne, z własnej inicjatywy lub na wniosek członków Rady. 4 Z posiedzeń Instytutowej Rady Starszych sporządza się̨ protokoły, które podpisuje Przewodniczący lub jego Zastępca oraz sekretarz Rady. Protokoły udostępnia się̨ członkom Rady, Zarządowi i Radzie Fundacji. § 12 1. Z tytułu działalności w Instytutowej Radzie Starszych przysługuje tytuł gościa honorowego lub partnera, jeżeli członek rady jest w organach założycielskich lub w zarządzie podmiotu, na wydarzeniach organizowanych przez KIGS, w szczególności podczas Kongresu Gospodarki Senioralnej. 2. Członkowie Rady mają pierwszeństwo w wystąpieniach merytorycznych podczas konferencji, kongresów i innych wydarzeń, gdzie KIGS jest partnerem, współ-lub organizatorem i gdzie tylko istnieje możliwość zabrania głosu w imieniu środowiska senioralnego. To samo pierwszeństwo obowiązuje w przypadku mediów, jeżeli KIGS otrzyma od mediów takie zaproszenie. W takich sytuacjach członkowie IRS mają prawo występować w imieniu podmiotów, które reprezentują, dodając informację o pełnieniu funkcji w IRS w KIGS. 3. Z tytułu działalności w Instytutowej Radzie Starszych członkom nie przysługuje wynagrodzenie. 4. KIGS będzie starał się pokrywać koszty przyjazdu i noclegu i opłaty za wstęp na wydarzenie konferencyjne, które sam organizuje, natomiast wymaga to odrębnej decyzji Zarządu KIGS. 5. Członkowie Rady mogą uczestniczyć w projektach publicznych i komercyjnych jako eksperci lub partnerzy i z tego tytułu otrzymywać wynagrodzenie. Członkowie Rady mogą zgłaszać propozycje projektów, jakie chcieliby realizować wraz z KIGS i określać warunki swojego uczestnictwa w nich. Rozdział IV Postanowienia końcowe § 13 1. Koszty związane z działalnością Instytutowej Rady Starszych mogą być pokrywane z budżetu Instytutu na podstawie wniosku Przewodniczącego IRS. 2.Członkom Rady zapewnia się̨ korzystanie z materiałów opracowywanych w Instytucie i wydawnictw otrzymywanych przez Instytut od współpracujących podmiotów. § 14 Instytutowa Rada Starszych może wnioskować o zmiany lub uzupełnienia niniejszego Regulaminu z własnej inicjatywy lub na wniosek Zarządu i Rady Fundacji. Każda zmiana niniejszego Regulaminu wymaga dla swej ważności uchwały Zarządu. § 15 Regulamin wchodzi w życie z podjęcia uchwały o powołaniu Instytutowej Rady Starszych i zatwierdzenia przez Zarząd Fundacji.
|
Polecamy
na naszej stronie i u
naszych znajomych:
Najnowsze
felietony Wielkanocnie na Spółdzielczej -na krośnieńskiej starówce Goście z Łańcuta w Beskidzie Niskim
Dostawa
żywności POPŻ Beskidzka Pajda znów Rzeszowie Rozszerzenie naszej działalności Zbiórka ciepłej odzieży dla osób bezdomnych Rusza PO PŻ 2020 podpisaliśmy umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności w Rzeszowie Zbiórka ciepłej odzieży dla osób bezdomnych Beskidzka Pajda u seniorów pedagogów w Krośnie i okolicach Zaczynamy przygotowania do Świąt Opiekane, kartoflanka i... ptasie mleczko Beskid Niskie to miejsce przyjazne dla społeczników Podkarpacki Bank Żywności nasz wieloletni partner Nasz rzeszowski przyjaciel "Zupełne Dobro"
Ruskie z kapustą i z serem
Kluski śląskie Beskidzkiej Pajdy w Jadłodzielni wKrośnie! Zupa drwali w Jadłodzielni w Krośnie! 23.10.2020 Żurek i bigos w Jadłodzielni w Krośnie 16.10.2020 Piramida szczęścia czyli niedzielny poranek u naszych podopiecznych Gotujemy dla potrzebujących - Krosno, Myscowa Zagospodarowywanie nadwyżek żywności z Biedronki, KFC, TESCO i Kaufland w dobie Covid-19 Dodatkowa dostawa żywności POPŻ w sierpniu 2020r. Spotkanie w Klubie Seniora w Dukli
Z
wizytą w Katowicach na Placu Przyjaciół Miszkolca PO PŻ - szkolenia w Gminie Krempna 13 lipca 2020 Pomoc Żywnościowa POPŻ - dostawa 19 czerwca 2020 V Konkurs O Laur Złotej Patelni - Wietrzno 2020 Będą medale dla Wolontariuszy Seniorów i Seniorek z KGW! IX Plenarne Posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Wywiad Mirki Widurek dla Głosu Seniora Wywiad Mirki Widurek dla Podlaskiego Seniora Wyremontujmy seniorom mieszkanie
Nasi wolontariusze
c.d.
Bo wirus, to test -
teledysk szefa Głosu Seniora Bez osób starszych nie ma przyszłości - podpisaliśmy Apel Wspólnoty Sant'Egidio Sprzeciw wobec wypowiedzi Ministra Rolnictwa 20-04-2020 Jadłodzielnia Rzeszów Sylwetki - nowy dział - nasi wolonatriusze Piszą o nas - nawet w Brukseli! Ze świąteczną wizytą u Siostry Małgorzaty Świąteczne wypieki dla dziewczyn i chłopaków w Biedronek Pomoc żywnościowa w czasie pandemii Odpowiedź MRPiPS na nasze pismo
Otrzymaliśmy
Otrzymaliśmy
Apel o rozpoczęcie
prac nad zmianami w systemie opieki społecznej w Polsce
List do MRPiPS w sprawie sytuacji osób bezdomnych przebywających w placówkach całodobowych Trudny czas Pandemii - co robimy, komu jak pomagamy Procedury Stowarzyszenia Dla Równości w akcji rozdzielania żywności z sieci handlowych Rola wolontariatu w realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ Suszonki dla naszych przyjaciół z ulic i pustostanów POPŻ FEAD 2019 dostawa luty 2020 Głos Seniora dla bezdomnych seniorów Wizyta studyjna w Inowrocławiu Powołanie Miry Widurek do Rady Starszych KIGS
Warsztaty
dietetyczne 22.02.2020 W Radio Rzeszów o Zupełnym Dobru 27 stycznia 2020r. Zupa Drwali na Plantach w Krakowie 26 stycznia 2020r. Pierogi i pomidorowa z Beskidu Niskiego dla osób bezdomnych - Rzeszów 22 stycznia 2020 Kobiety pustostanów Kraków 21 stycznia 2020r. V posiedzenie Zespołu ds. Osób Starszych RDPP 29 stycznia 2020 Znamy szczegóły pierwszej dostawy żywności POPŻ. Odbędzie się 14 lutego 2020r. Zaproszono nas: IV Forum Samorządów i IV Samorządowy Bal Charytatywny Podziękowania za udział w Projekcie Liderzy Kooperacji IV Posiedzenie Zespołu ds. Partycypacji Społecznej Osób Starszych RDPP Zupa na Plantach - Kraków - 29 grudnia 2019 Zupa na Placu - Rzeszów 18.12.2019 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - 5 grudnia 2019 - Rozalin Akcja Społeczna Korpusu Solidarności - Świąteczna Zbiórka Żywności Spotkanie promujące Korpus Solidarności 23 listopada 2019r. Kąty Kolejna wyprawa do Zupy na Plantach 1.12.2019 KG Policji pozytywnie odpowiada na nasz wniosek w sprawie współpracy w zakresie szkolenia Zaproszenie na obchody Święta Niepodległości od Prezydenta RP Opiniowanie Strategii Rozwoju Województwa Łęki Dukielskie - Bezpieczny Senior 27 listopada 2019 Konkurs Kulinarny rozstrzygnięty! Z wizytą w Zupie na Placu w Rzeszowie Warzyce 12 listopada 2019 - Bezpieczny senior w Gminie Jasło Jesteśmy partnerem lokalnym Korpusu Solidarności III posiedzenie Zespołu ds. partycypacji społecznej osób starszych RDPP Zupa na Plantach - dzień czwarty Dwa dni, dwa światy, wiele wrażeń... Certyfikaty dobroczynności Beskidu Niskiego - Kąty 2019
W obronie
godności. Sukces! Bezdomność nie jest już zagrożeniem!
Dzień
Seniora u Pierwszej Damy RP Szkolenie strażaków o transplantacjach Relacja z Gdańska - X Posiedzenie Pomorskiej Rady Senioralnej Piszą o nas! Pomoc osobom bezdomnym w okowach regulacji Bezdomność seniorów - II posiedzenie Zespołu ds. Partycypacji Społecznej Osób Starszych RDPP
Zupa na
plantach Zupa na Placu Rzeszów 5 sierpnia 2019r. Zaproszono nas na XIX Forum Ekonomiczne w Krynicy Nieodpłatna Pomoc Prawna w 2018 roku - prezentacja MS 9-11 czerwca 2019r. - Sandomierz spotkanie makroregionalne dla Wojewódzkich Podmiotów Sektorowych i członków zespołów Programu "Liderzy Kooperacji" Odbyło się III Forum Stowarzyszeń Beskidu Niskiego - Iwonicz Zdrój 2019 - RELACJE FOTO i WIDEO Ruszył proces legislacyjny związany z utworzeniem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem
O III Forum
Stowarzyszeń Beskidu Niskiego
I Posiedzenie Zespołu
ds. Partycypacji Społecznej Osób Starszych Rady Działalności Pożytku Publicznego Wieczór poetycki Marii Brzozy - poetki z Beskidu Niskiego Gmina Krempna w II Edycji Liderów Kooperacji!!! Trwają prace nad przygotowaniem III Forum Stowarzyszeń Beskidu Niskiego
POPŻ - FEAD 2018
Drugi Kamień Milowy Programu Liderzy Kooperacji Bezpieczny senior w Jaśliskach 8 kwietnia 2019 Nowy dział na naszej stronie: Dla Równości - Dla Seniorów Podsumowanie Akcji zagospodarowywania nadwyżek żywności
Warsztaty
kulinarne:
Dostawa żywności
I Kongres Organizacji Pozarządowych Rzeszów Bezpieczny Senior - Wietrzno 14 marca 2019 Szkolenie Liderów Akcji „Zagospodarowywanie nadwyżek żywności z marketów” Do naszej akcji zagospodarowywania nadwyżek żywności z hiper i super marketów przyłączyły się Gminy Jaśliska i Zarszyn. Mira Widurek w Krajowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego - zakres działalności i kompetencji
Udział delegacji Beskidu Niskiego w Eksperckim Seminarium Obywatele dla Niepodległej Zaproszenie na Otwarte Spotkanie Krajową Radą Działalności Pożytku Publicznego Ustawa o KGW - konsultacje Rzeszów 30.01.2019
Bezpieczny senior Warsztaty kulinarne Pielgrzymka 18.02.2019, Sowina 21.02.2019 Świąteczne spotkanie w Podkarpackim Banku Żywności, przy mikrofonie Polskiego Radia Rzeszów Warsztaty kulinarne POPŻ w styczniu 2019 Myscowa i Lublica
Świąteczna Zbiórka Żywności "Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół"
- relacja, zestawienia Szkolenie "Bezpieczny Senior" w Nowej Wsi 26 listopada 2018r. Pierwsza dostawa żywności FEAD za nami
Mira
Widurek Mirosława Widurek na I posiedzeniu Krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Warszawie Gala Narodowego Instytutu Wolności Warsztaty kulinarne POPŻ w grudniu 2018 - Lublica Warsztaty kulinarne POPŻ w listopadzie 2018 Krempna i Pielgrzymka
Komunikat o dostawie żywności z Programu POPŻ FEAD
2018 w dniu 24 listopada
2018
Z wizytą u naszych przyjaciół:
"Ćwicz dla zdrowia i sprawności" Relacja z wartszatów "Bezpieczny Senior" w Nowosielcach
Z wizytą u naszych przyjaciół Dzień Seniora w Nowej Wsi 6 października 2018 Z wizytą u przyjaciół V Spotkanie przy stole Szczawne-Kulaszne 6 października 2018r. Trzeci Konkurs Kulinarny "O Laur Złotej Patelni" Beskidu Niskiego został rozstrzygnięty!
Spotkanie Wolontariuszy
Beskidu Niskiego Relacja fotograficzne z Warsztatów kulinarnych "Dobrze odżywieni nie są wykluczeni" Otwarte Warsztaty Kulinarne: "Dobrze odżywieni nie są wykluczeni" OFERTA dotacji Podkarpackich Inicjartyw Lokalnych 2018-2019
Fotorelacja ze Szkolenia Bezpieczny Senior w Iwoniczu 21 czerwca 2018r.
Zagospodarowujemy nadwyżki żywności z supermarketów Fotorelacja z dostawy żywności FEAD w dniach 18-19 kwietnia 2018 Fotorelacja ze szkolenia w Osieku Jasielskim Fotoreportaże ze szkolenia Bezpieczny Senior w Krempnej i Komańczy Dostawa żywności dla Gmin: Kołaczyce, Osiek Jasielski, Krempna - 18-19 kwietnia 2018r. Fotoreportaż ze szkolenia Bepieczny Senior II w Cergowej Wielkanocna wizyta w Podkarpackim Banku Żywności Spotkania z Dyrektorem Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie Panem Wojciechem Kaczmarczykiem Spotkanie Rad działalności Pożytku Publicznego w Szczawnem Relacja z cyklu konferencji: "Bezpieczny Senior" Relacja z I Forum zdjęcia i filmy!!! Tu można posłuchać fragmentów audycji promującej Forum w Radio Rzeszów Trwają przygotowania do I Forum Stowarzyszeń
.Najnowsze
informacje o Niefinansowane szkolenie FEAD 2016 w Krempnej .Spotkanie inicjatywne Komitetu Organizacyjnego I Beskidzkiego Forum Stowarzyszeń. Radio Rzeszów w Beskidzie Niskim
.Wizyta w Banco de Alimentos Madrid czyli centrali Hiszpańskiej Federacji Banków Żywności .Spotkanie Wojewódzkiej RDPP ze Stowarzyszeniami Beskidu Niskiego i Pogórza 10.06.2016 .Podsumowanie FEAD 2015 metodą analizy SWOT Nasz człowiek w Wojewódzkiej Radzie Działalności Pożytku Publiczbnego
|
Wyślij pocztę do
mwidurek@onet.eu
z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web. |